چگونه ضبط خانگی را فلش خور و بلوتثی کنیم

سلام
برد فلش مدلی هم هست که به آیو ایکس ضبط خانگی بخوره
من تعمیر کار نیستم میخوام خودم نصب کنم
البته تعداد میخوام کارم و ضبط های خانگی هست
 میخوام حتی الامکان یه چیز شیک باشه بابلوتوث چقدره بدون بلوتوث چقدره
ممنون میشم راهنمایی کنید
پشتیبانی چیستا فروهر: برای فلش خور کردن ضبط های خانگی قدیمی کاست خور معمولی یا CD خور که دارای ورودی AUX صدا هستند می توانید از همگی این پلیرهای فلش خور بلوتوثی usb خور که در این لینک موجود است استفاده کنید:

https://efarvahar.ir/103-mp3-%D9%BE%D9%84%DB%8C%D8%B1

آموزش فلش خور کردن ضبط خانگی معمولی لطفا راهنمایی کنید کدوم مدل بهتره تا دائم از همون مدل ازتون بگیرم ممنون
زیبایی وکیفیت هم مهم هست
این مدلهای خارجی برق از کجا تامین میشه
پشتیبانی چیستا فروهر: آداپتور باید تهیه کنید همزمان
 بفرمایید کدوم مدل باصرفه تره همون و۵تا واسم بفرستین باادابتور وهرروز چیزی لازم هست
 هر چیزی که لازم هست
 پشتیبانی چیستا فروهر: با صرفه ترین گزینه همان است که بخش فنی گاه با جعبه های زیمنس می سازد. همه چیز داره و نیاز به چیزی نداره. . این لینک رو ببنید:

موزیک پلیر USB فلش خور بلوتوثی ضبط خانگی

دستگاه پلیر 220 ولت فلش خور ضبط معمولی

[‪+6‬‬: زحمت میکشید همین مدلی که میگید خوب هست ۵تا واسم فاکتور کنید آدابتور وسیم رابط یا هر چیزی که لازمه بزارید واریز کنم
پشتیبانی چیستا فروهر: لطفا قبل از هر چیز روی لینکی که براتون ارسال شده کلیک کنید و به صورت کامل درباره ی این محصول و شرایط آن مطالعه کنید
۶‪‎‪+9‬‬: لطفا ۱۰عدد از مدل بلوتوث دار داخلی قیمت ۵۸تومنی ویک عدد هم جعبه دار ۱۱۵تومنی فاکتور کنید آدابتور هم بزارین
شماره کارت بفرستین الان بزنم به کارت
اگه امکان داره بفرستین خیابان شوش-میدان
 پشتیبانی چیستا فروهر: چه شهری تشریف دارید؟
 ‪‎‪+9‬‬: جعبه داره چند رنگ مختلف بود هر کدوم از نظر خودتون زیباتره بگذارید
 چیستا فروهر: جهت سفارش عمده و برای اینکه از شعبه شیراز براتون پیک بشه با این شماره تماس بگیرید: 09216012488
ممنون

صدای آنالوگ و دیجیتال اپتیکال تلویزیون

سلام
وقت بخیر
مبدل صدای کابل اپتیکال به آنالوگ موجود شد؟
پشتیبانی چیستا فروهر: درود بر شما. نه متاسفانه قرار بر این هست که اسفندماه به دستمون برسه (البته نه با اطمینان 100% ) باید از طریق کانال تلگرامی عضو شوید. اونجا اعلام ی شه
خروجی دو کانال میارید یا ۴ کانال؟
پشتیبانی چیستا فروهر: خروجی استریو آنالوگ هست. یعنی یک خروجی به صورت دو کانال دو فیش و یک خروجی به صورت تک فیش استریو
یعنی دوتا خروجی داره؟
اینا کانال‌های مختلف هستند؟ 
یا نه
پشتیبانی چیستا فروهر: خیر. کلا صدای آنالوگ دو کانال بیشتر نیست. خروجی به صورت پورت های گوناگون هست
متشکرم

ای بوم فروهر ,چیستا ,خانگی ,خروجی ,صورت ,آنالوگ ,چیستا فروهر ,صدای آنالوگ ,فاکتور کنید ,کنید آدابتور منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

طراحی سایت و آموزش Tamame man •●♥کلنا عباسک یا زینبــــــ♥●• انحراف جنسی ماینینگ شبکه ای