کیت USB پلیر فلش خور ضبط قدیمی خانگی

سلام خسته نباشد
درمورد دستگاه فلش مزاحم شدم
بفرستین دیگه
انواع برد فلش خور را به صورت آنلاین می توانید از طریق این نشانی سفارش دهید:
https://echista.ir/64-%D8%A8%D8%B1%D8%AF
‬هرکاری میکنم نمیتونم سفارش انترنتی بدم
 شما میگی من چیکار کنم
پشتیبانی چیستا فروهر: می تونید به صورت کارت به کارت هم سفارش بدین. کدام مدل رو مد نظر دارید؟
: چجوری با کارت ب کارت
 پشتیبانی چیستا فروهر: مدل معمولی رو می خواید؟

برد فلش خور ضبط

قیمت برد فلش خور بلوتوث

این مدل قیمت چنده
پشتیبانی چیستا فروهر: 38000 تومان
بلوتوث داره
 پشتیبانی چیستا فروهر: خیر
بلوتوث دار 58000 تومان است
 پس همونو میخوام
 پشتیبانی چیستا فروهر: می خواید با پست پیشتاز ( 11 هزار تومان ) یا پست عادی ( 8  هزار تومان ) محاسبه شود؟
 پست پیشتاز
] پشتیبانی چیستا فروهر: یک عدد برد فلش خور بلوتوث = 58000 تومان
پست پیشتاز = 11000 تومان

جمع = 69000 تومان

لطفا پس از واریز نشانی دقیق، مشخصات و شماره تماس ارسال گردد
----------------

نصب برد فلش خور پنل USB پلیر ضبط ماشین

لطفا توجه کنید در صورت عدم آشنایی کیت های الکترونیکی به دلیل حساس بودن تنها باید توسط متخصص و تعمیرکار مجاز دارای پروانه رسمی نصب گردند وگرنه شامل گارانتی نخواهند بود
 ‬‬: نمیشه نصفشو اول بقیه اش بعد تحویل انجام گردد
 پشتیبانی چیستا فروهر: نه متاسفانه. البته گاه ثبت وزارت صنعت و ارشاد است و مشخصات کامل در وبسایت درج شده. در بخش پایین وبسایت می تونید مشاهده کنید
: تا چند روز دیگه میرسه دستم
 پشتیبانی چیستا فروهر: فرا تحویل می شه. با پست پیشتاز بسته به شهرتون 2 تا 3 روز کاری حداکثر
‬‬: باش
: ببخشید 
اسم و فامیل شمارو میتونم بپرسم
پشتیبانی چیستا فروهر: رستگار هستم
مشکل شما در قسمت سفارش آنلاین چی هست دوست گرامی؟ بفرمایید دقیقا ارور مورد نظر چیه شاید بتونید آنلاین کنید
 همه چی رو تکمیل میزنم اخرش بجایی نمیرسه
 اسمتون لطفا.
پشتیبانی چیستا فروهر: اش
لطفا از مرحله ای که ارور هست اسکرین شات بگیرید جهت ارجاع به بخش فنی
چون عجیب هست توی همین نیم ساعت که شما در حال ارسال پیام هستید نزدیک به 8 سفارش ثبت شده بدون مشکل
رو این دستگاه میخوام
: من زیاد با انترنت کار نکردم شاید بلد نیستم
 پشتیبانی چیستا فروهر: پیش از اقدام به این پست آموزشی رو لطفا کامل بخونید
https://ebum.ir/%d8%a2%d9%85%d9%88%d8%b2%d8%b4-%d9%86%d8%b5%d8%a8-usb-%d9%81%d9%84%d8%b4-%d8%ae%d9%88%d8%b1/
این لینک رو باز کنید آموزش فلش خور کردن ضبط خانگی:
https://ebum.ir/%d8%a2%d9%85%d9%88%d8%b2%d8%b4-%d9%86%d8%b5%d8%a8-usb-%d9%81%d9%84%d8%b4-%d8%ae%d9%88%d8%b1/
: نمیتونم بخونم
 الان من چیکار کنم
 میدم نصاب ببنده
 پشتیبانی چیستا فروهر: دوست عزیز توصیه ما خواندن مطلب آموزشی است که لینک آن ارسال شده و در آن بهترین گزینه ها برای ضبط خانگی بررسی شده. در هر صورت با مسئولیت خود می توانید اقدام به نمایید. هم به صورت آنلاین و هم به صورت واریز کارت به کارت
 پس بصورت کارت به کارت انجام میدم
سلام من پولو واریز کردم بحساب
 دیگه چیکار کنم
 پشتیبانی چیستا فروهر: لطفا مشخصات کامل را ارسال کنید
نام و نام خانوادگی، نشانی دقیق پستی، شماره تماس - فردا ظهر تحویل باجه پستی خواهد شد

پشتیبانی چیستا فروهر: در صورت امکان کد پستی را نیز ارسال کنید
همچنین شماره تماس موبایل در دسترس
+‬‬: کدپستی چیو بدم
: نگفتن
پشتیبانی چیستا فروهر: کد پستی منزلتون همراه با شماره تماستون
برای درج روی بسته پستی بهتر هست که کد پستی هم داشته باشید
: ببین این خوبه
پشتیبانی چیستا فروهر: مشکلی نداره اگر مطمئن نیستند از کدپستی مهم نیست
شماره تماستون این شماره هست؟
 بله همینه
 بنام خودم

پشتیبانی چیستا فروهر: بله فردا خدمتتون ارسال می شه + کد رهگیری پستی به همین شماره موبایل پیامک خواهد شد
ممنون
تورو قران فقط جنس خوب بفرست

ساخت سیستم صوتی

پشتیبانی چیستا فروهر: دوست گرامی این بردهای فلش خور رو روی سیستم های 1000 وات واقعی RMS می بندند. از نظر کیفیت صدا بهترین حالت رو داره به شرطی که منبع تغذیه شما نویز نداشته باشه، ولتاژ برقتون به هیچ عنوان از 5 پایین تر و از 12 بالاتر نره + نصب توسط متخصص و تعمیرکار صوتی و تصویری انجام بشه
اگر اون پستی که لینکشو براتون فرستادم می خوندین حتی می تونستید مدل جعبه دار نصب شده و آماده رو ب که بخش فنی گاه ساخته و دیگه نیازی به نصب و نداره و برای ضبط های خانگی مناسب هست
اما به هر صورت اگر نصب توسط متخصص و تعمیرکار مجاز دارای پروانه رسمی انجام بشه همگی بردهای USB پلیر بلوتوثی فلش خور از نظر کیفیت خروجی صدا عالی هستند
دستت درد نکنه
فردا  پست تحویل خود من میده
 میاره در خونه
پشتیبانی چیستا فروهر: فردا تحویل باجه پستی می شه. کد رهگیری پیامک می شه به شماره تماس شما. پس از 2 تا 3 روز کاری حداکثر مامور پست کیت USB پلیر بلوتوثی پنل خام رو به شما تحویل خواهد داد
ممنون

ای بوم فروهر ,چیستا ,صورت ,پستی ,شماره ,کارت ,چیستا فروهر ,شماره تماس ,توسط متخصص ,پشتیبانی چیستا ,فروهر دوست ,پشتیبانی چیستا فروهر ,مجاز دارای پروانه منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

پورتال و سایت تفریحی خبری ایرانیان پاپ موزیک اقیانوس رهایی من همه چی Darkeshtoorist انیمیشن قدیمی بررسی تخصصی پاوربانک انکر